top of page
unnamed.png
unnamed.png

ENERJİNE SAHİP ÇIK

ISBN: 978-625-98918-0-4
Sayfa Sayısı: 328
Yayım Tarihi: Mart 2024
Ebat: 14*21
Kategori: Kişisel Gelişim-Sağlık
Formatlar: Basılı Kitap

EnerjineSahipÇık_Kapak.png
müko-satınal.png
müko ön okuma.png

Tadımlık Okuma

İnsan vücudu sadece bir enstrüman değildir, vücudumuz kendini ayarlayabilen bir enstrümandır. Bir piyanoyu veya gitarı akort etmek için bir diyapazon kullanabildiğiniz gibi, mucizevi bir şekilde, bedeninizi akort etmek için de bir diyapazonu kullanabilirsiniz.

Bu kitap bir keşif yolculuğuna çıkarıyor bizi.

Elektrik, etrafımızda, her yerde...

Ve duygularımız enerjisel şifanın anahtarı.

 

Her şey elektrikli... Basit gibi görünen bu gözlem fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımıza yaklaşımımızı ve üzerinde düşünme şeklimizi geliştiriyor. Enerjine Sahip Çık, elektriksel bir yaşama sahip olmanın önemini ortaya çıkaran kişisel bir rehber. Elektrik sağlığı alanında uzman ve binlerce kişiye elektriksel düşünmeyle zahmetsizce nasıl dönüşebileceklerini öğreten Eileen Day McKusick, bu kitabında, elektromanyetik olarak birbiriyle bağlantılı bir evrende yaşadığımız ve hepsinin tek bir ışık, tek bir elektrik, tek enerji kaynağı, tek evrensel manyetik alan olduğu, görebildiğimiz veya göremediğimiz tüm ışığa dönüştüğü fikrini inceliyor.

 

McKusick, okura, elektrikli bedenlerimizin biyolojik doğasını aydınlatarak bu sistemdeki değişmezliği, gürültüyü ve direnci temizleme ve daha fazla enerji, netlik ve düzeni deneyimleme gücünü de anlatıyor.

Farkındalık uygulamaları, bakış açısı değişiklikleri, nefes egzersizleri, basit yaşam tarzı değişiklikleri, geliştirilmiş duygu yönetimi ve dahasıyla....

Vücudunuzu iyileştirmek ve hayatınızı güçlendirmek için elektriğin olağanüstü gücünden yararlanın...

bottom of page