top of page

1969 yılında Milano’da doğan Gülenbilge Ersan, ilk, orta ve lise öğrenimini Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladı. Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İskoçya’nın Glasgow kentindeki Strathclyde University’den M.Sc. derecesini aldı.
Yabancı dillere ve yazmaya olan ilgisi onu 2000 yılından itibaren İngilizce ve İtalyancadan belgesel, dergi, kitap, sinema ve festival çevirileri yapmaya yöneltti.
2012 yılından bugüne kadar Erickson College International’dan Profesyonel Erickson Koçluğu ve NLP Master Practitioner sertifikaları ile Bütünsel Beynin Dokuz Alışkanlığı, Bilinç Aşamaları Farkındalığı, Dört Kadranlı Düşünme Sistemi, Beynin Kozmolojisi ve Bütünsel Spiral Dinamikler eğitimlerini aldı.
Bugün on yedi yaşında olan kızı ve oğluyla çıktığı annelik yolculuğu ona 2015 yılında Gordon Training International Etkili Anne-Baba Eğitmenliği kapılarını açtı.
Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk, B.A.K. ve Zamanın Altın Oranı adlı çocuk kitaplarının da yazarı olan Gülenbilge Ersan, çocuklar için kendi kendine koçluk becerilerini de kapsayan düşündürücü, dönüştürücü hikâyeler yazmaya devam ediyor.

GÜLENBİLGE ERSAN KİMDİR?

WhatsApp Image 2022-11-23 at 15.41.12.jpeg
bottom of page